Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 62 m² 42.000 Euro (Rruga e Kastriotëve)

 • 42.000€
, Rruga e Kastrioteve
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 62 m² 42.000 Euro (Rruga e Kastriotëve)

, Rruga e Kastrioteve
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 1+1 pranë kthesës së Kamzës te Rruga e Kastriotëve. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 62 m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim , është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-kastriotet-tirane/

ID: 33519

 • Address Rruga e Kastrioteve
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate