Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 52 m² 63.000 Euro (Rruga Pandi Dardha)

 • 63.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 52 m² 63.000 Euro (Rruga Pandi Dardha)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga Pandi Dardha. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, orientim perëndim dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Pandi Dardha, Tiranë

ID: 34485

 • Address Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate