Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 96 m² 100.000 Euro (Medreseja)

 • 100.000€
, Medreseja
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 96 m² 100.000 Euro (Medreseja)

, Medreseja
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 1+1, mundësi adaptimi 2+1, në rrugën e Dibrës pranë Medresesë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 96 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim perëndim. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-medreseja-tirane/

ID: 34065

 • Address Medreseja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate