Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 77 m² (Bulevardi Bajram Curri) OPP+31087

,

Details

  • Size: 77 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Golden Gate.
Adresa: I pozicionuar 7 minuta larg nga qendra e Tiranës, në zonën e Ali Demit para rrethrrotullimit të Shkozës.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 76.69m2.
• Sipërfaqe neto: 67.27m2.
• Kati 5.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Fasadë e Ventiluar.

Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekimi (fazë grope).
• Mundësi pagese me këste.
• Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit në Ali Dem, lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës.
• Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin.
• Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj.
• Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Address

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +