Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 70.000 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 70.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 70.000 Euro (Rruga 5 Maji)

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 70.24 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, orientim veri-lindje-perëndim dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

ID: 34569

 • Address Rruga 5 Maji
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate