Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 51.000 Euro (Fresku)

 • 51.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 51.000 Euro (Fresku)

, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 51.000€

Details

 • Price: 51.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1, mundësi adaptimi në 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, orientim jug dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

ID: 34166

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate