Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 68 m² 95.000 Euro (Pazari i Ri)

 • 95.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 68 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, ka orientim lindje. Apartamenti është i pajisur me sistem kapot dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-ri-tirane-3/

ID: 32864


 • Address The New Bazaar, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate