Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m² 85.000 Euro (21 Dhjetori)

 • 85.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-21-dhjetori-tirane-2/

ID: 45793

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate