Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m² 53.000 Euro (Shkolla “4 Dëshmorët”)

 • 53.000€
, Shkolla “4 Dëshmorët”
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m² 53.000 Euro (Shkolla “4 Dëshmorët”)

, Shkolla “4 Dëshmorët”
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te shkolla “4 Dëshmorët” në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë me sipërfaqe totale 64 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt është totalishtë i investuar dhe pjesërishtë i mobiluar. Apartamenti ka orientim lindje dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…hmoret-tirane/

ID: 32869


 • Address Shkolla “4 Dëshmorët”
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate