Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 62 m² 80.600 Euro (Materniteti i Ri)

 • 80.600€
, Materniteti i Ri

Details

 • Price: 80.600€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 1 Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 5
 • Pallat i ri
 • 62 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri dhe është në proçes hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-i-ri-tirane/
ID: 49414

 • Address Materniteti i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate