Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m² 57.000 Euro (Tregu Elektrik)

 • 57.000€
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m² 57.000 Euro (Tregu Elektrik)

, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 i përshtatur në 2+1 te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe i shtruar me parket. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambjentin i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-tregu-elektrik-tirane/

ID:36778

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate