Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 59 m² 40.000 Euro (Rruga Irfan Tomini)

 • 40.000€
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 59 m² 40.000 Euro (Rruga Irfan Tomini)

, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 59 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka orientim jug-lindje dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-irfan-tomini-tirane/

ID: 35772

 • Address Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate