Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 58 m² 59.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 59.000€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 58 m² 59.000 Euro (Rruga e Kavajes)

, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 te rruga e Kavajës pranë spitalit gjerman. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe totale 58 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Orientimi që ka bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Tiranë

ID: 32042

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate