Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 56 m² 67.000 Euro (Mine Peza)

 • 67.000€
, Rruga Mine Peza

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 te Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-mine-peza-tirane/

ID:44786

 • Address Rruga Mine Peza
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate