Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 56 m² 55.000 Euro (Medreseja)

 • 55.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 56 m² 55.000 Euro (Medreseja)

8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet apartament 1+1 te Medreseja. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Medreseja, Tiranë

ID; 38013

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate