Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 54 m² 65.000 Euro (Brryli)

 • 65.000€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Dhomë e përshtatur
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 5
 • 54 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…ryli-tirane-2/

ID: 48864

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate