Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 91 m² 88.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 88.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 91 m² 88.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 91 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i bollshëm dhe mund të përdoret për banim dhe për biznes. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-e-elbasanit-tirane-2/

ID: 36763

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate