Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 87 m² 87.000 Euro (Ali Demi)

 • 87.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 87 m² 87.000 Euro (Ali Demi)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 87 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim perëndim. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

ID:34097

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate