Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 78 m² 97.500 Euro (Siri Kodra)

 • 97.500€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, siri kodra
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, siri kodra
 • 97.500€

Details

 • Price: 97.500€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697017105

Description

Objekti që po ndërtohet ka një funksion miks shërbimi dhe banimi përgjatë 9 kateve të tij.
Banimi fillon pjeserisht ne katin 1 dhe vazhdon deri ne katin e 8, ndersa sherbimi vendoset ne katin perdhe dhe ne tre objektet vertikale ne katin e pare.
Projektuar në 5 Godina
2 – Godina 4-Katëshe + 3 – Godina 9-Katëshe
Sipërfaqe optimale super ekonomike (të lehta për t’u ri-shitur).
Akses i menjëhershëm me akset kryesore të qytetit & Autostradën (Unazën e Madhe) për hyrje – dalje në Tiranë.
Pranë njësive tregtare, spitaleve, shkollave, hapësira rekreative, etj

Disponojmë për shitje, apartament 1+1
Siperfaqe 78
Kati 4

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address siri kodra
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2