Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 72 m² 95.000 Euro (Ali Demi)

 • 95.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-ali-demi-tirane-3/

ID: 44867

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate