Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 69 m² 60.000 Euro (Rruga e Teleferikut)

 • 60.000€
, Rruga e Teleferikut

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 në Fresk te Rruga e Teleferikut. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 69 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Teleferikut, Tiranë

ID: 40986

 • Address Rruga e Teleferikut
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate