Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 67 m² 84.375 Euro (Siri Kodra)

 • 84.375€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 84.375€

Details

 • Price: 84.375€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697017105

Description

Objekti që po ndërtohet ka një funksion miks shërbimi dhe banimi përgjatë 9 kateve të tij.
Banimi fillon pjeserisht ne katin 1 dhe vazhdon deri ne katin e 8, ndersa sherbimi vendoset ne katin perdhe dhe ne tre objektet vertikale ne katin e pare.
Projektuar në 5 Godina
2 – Godina 4-Katëshe + 3 – Godina 9-Katëshe
Sipërfaqe optimale super ekonomike (të lehta për t’u ri-shitur).
Akses i menjëhershëm me akset kryesore të qytetit & Autostradën (Unazën e Madhe) për hyrje – dalje në Tiranë.
Pranë njësive tregtare, spitaleve, shkollave, hapësira rekreative, etj

Disponojmë për shitje, apartament 1+1
Siperfaqe 67.5
Kati 4

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2