Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 65 m² 83.000 Euro (Rruga Xhanfize Keko)

 • 83.000€
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 4
 • Ashensor
 • 65 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate