Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 65 m² 65.000 Euro (Fresku)

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697017103

Description

Shitet, Apartament 1+1
Vendndodhja: Rruga Muhamet Deliu, Fresk, Tiranë

Siperfaqe 65m2
Kati 4

Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Mundësi financimi me kredi.
Me ashensor.
Ndriçim natyral.
Cilësi & siguri maksimale.
Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
Sistem termik.
Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.
Sipërfaqe optimale super ekonomike.
Akses i menjëhershëm me akset kryesore të qytetit & Autostradën (Unazën e Madhe) për hyrje – dalje në Tiranë.
Pranë njësive tregtare, spitaleve, shkollave, hapësira rekreative, etj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2