Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 65.5 m² 95.000 Euro (Piazza)

 • 95.000€
, Piazza

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 65.5 m2. Apartamenti është i investuar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-qender-tirane-4/

ID: https://urbanrealestate.al/estate_pr…nder-tirane-4/

 • Address Piazza
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate