Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m² 41.000 Euro (Spitali Hygeia)

 • 41.000€
, Spitali Hygeia
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 64 m² 41.000 Euro (Spitali Hygeia)

, Spitali Hygeia
 • 41.000€

Details

 • Price: 41.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 pranë Spitalit Hygeia. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe orientim jug-lindje. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Spitali Hygeia, Tiranë

ID: 34768

 • Address Spitali Hygeia
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate