Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 62 m² 130.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 130.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
shitje
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Ballkon
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 4
 • Ashensor
 • 62 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë Fakultetit Luarasi, ka orientim Jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…anit-tirane-2/

ID:48236

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate