Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 52.000 Euro (Astir)

 • 52.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 52.000 Euro (Astir)

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 pranë kompleksit Molla. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar mjaft mrë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumenatcion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Astiri, Tiranë

ID: 34996

 • Address Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate