Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 56 m² 55.000 Euro (Pranë Shkollës ”Ramazan Jarani”)

 • 55.000€
, Rruga e Dibres

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës ”Ramazan Jarani”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati 5 katësh ekzistues me tulla të kuqe dhe ka sipërfaqe 56 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-e-dibres-tirane/

ID; 46230

 • Address Rruga e Dibres
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate