Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 53 m² 73.000 Euro (Brryli)

 • 73.000€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • Kati 4
 • I Investuar
 • 53 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i investuar, i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ndodhet përballë Maternitetit të Ri.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…brryli-tirane/

ID: 46474

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate