Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 53 m² 60.000 Euro (Oxhaku)

 • 60.000€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 1+1, i përshtatur në 2+1 te Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 53 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies, ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-oxhaku-tirane/

ID:45966

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate