Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 50 m² 52.000 Euro (Ali Demi)

 • 52.000€
, Ali Demi
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 50 m² 52.000 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 1+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. I mobiluar shitet 55000 euro. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-ali-demi-tirane-7/

ID: 42510

 • Address Ali Demi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate