Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 49 m² 40.000 Euro (Shkolla Bajram Curri)

 • 40.000€
, Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 49 m² 40.000 Euro (Shkolla Bajram Curri)

, Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 49 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te shkolla ”Bajram Curri”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 49 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i restauruar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-shkolla-bajram-curri-tirane/

ID: 35307

 • Address Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate