Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 90.000 Euro (Tregu Elektrik)

 • 90.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Dalip Zavalani, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 90.000 Euro (Tregu Elektrik)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Dalip Zavalani, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 1+1 në rrugën Dalip Zavalani pranë tregut elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 77 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e mobiluar. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje, ambjenti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi dhe një tualet. Orientimi jug-perëndim që ka bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-tregu-elektrik-tirane-2/

ID: 30444

 • Address Rruga Dalip Zavalani, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate