Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 73 m² 88.000 Euro (21 Dhjetori)

 • 88.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 pranë Square 21. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të vitit 2000 dhe ka sipërfaqe 73 m2 neto. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-21-dhjetori-tirane/

ID: 45776

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate