Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 71 m² 63.000 Euro (Shkozë)

 • 63.000€
, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 1+1 në një kompleks të ri në Shkozë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 71 m2. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-shkoze-tirane/

ID: 43720

 • Address Shkozë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate