Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 58 m² 65.000 Euro (Rruga Asim Vokshi)

 • 65.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 58 m² 65.000 Euro (Rruga Asim Vokshi)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga Asim Vokshi përballë me Harry Fultz. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 58 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, kubaturë të rregullt dhe është totalisht i restauruar dhe i shtruar me parket. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Asim Vokshi, Tiranë

ID: 35090

 • Address Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate