Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 58 m² 49.880 Euro (Stacioni Trenit)

 • 49.880€
, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 58 m² 49.880 Euro (Stacioni Trenit)

, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 49.880€

Details

 • Price: 49.880€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet apartament 1+1 në rrugën Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 58 m2. Apartamenti ka orientim lindje dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-stacioni-i-trenit-tirane-2/

ID: 33602

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate