Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 66 m² 36300 Euro (Fresku)

 • 36.300€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 66 m² 36300 Euro (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 36.300€

Details

 • Price: 36.300€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te kompleksi i ri në Fresk te Rruga Ramazan Gaxherri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 66 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

ID: 34365

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate