Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 48 m²neto, 88.000 Euro (21 Dhjetori)

 • 88.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 48 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • Kati 3
 • Pallat ekzistues
 • 48 m2 neto

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i investuar, ka orientim Jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…tori-tirane-2/

ID:48230

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate