Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 80 m² 72.000 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 72.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 80 m² 72.000 Euro (Liqeni i Thatë)

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim jug. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

ID: 34090

 • Address Liqeni i Thatë
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate