Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 67 m² 39.000 Euro (Kamëz)

 • 39.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 67 m² 39.000 Euro (Kamëz)

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 në Bulevardin Blu në Kamëz. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 67 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim jug-lindje. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate