Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 59 m² 52.900 Euro (Rruga Irfan Tomini)

 • 52.900€
, Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 59 m² 52.900 Euro (Rruga Irfan Tomini)

, Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.900€

Details

 • Price: 52.900€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 59 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-irfan-tomini-tirane-2/

ID: 41756

 • Address Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate