Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m² 75.000 Euro (Ministria e Arsimit)

 • 75.000€
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Ministria e Arsimit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 55 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 1+1, Ministria e Arsimit, Tiranë

ID: 44610

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate