Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m² 55.000 Euro (Oxhaku)

 • 55.000€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m² 55.000 Euro (Oxhaku)

, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 55 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i investuar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë

ID: 43683

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate