Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 10, 70 m² 63.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 63.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 1+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të banim të një pallati në ndërtim e sipër dhe ka sipërfaqe 70.08 m2. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-kongresi-i-manastirit-tirane/

ID:43661

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate