Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 87 m² 123.000 Euro (Kodra e Diellit 2)

 • 123.000€
, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 123.000€

Details

 • Price: 123.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 plus verandë te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 87 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-kodra-e-diellit-2-tirane/

ID: 43492

 • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate