Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 75 m² 113.250 Euro (Liqeni i Farkës)

 • 113.250€
, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania, Liqeni i Farkës
shitje
, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania, Liqeni i Farkës
 • 113.250€

Details

 • Price: 113.250€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 1
 • Pallat i ri
 • 75.5 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka orientim Veri dhe është në proçes hipotekor(për 1 muaj del hipoteka).
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…farkes-tirane/

ID: 50617

 • Address Mollasej (Farka e Vogël), Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania, Liqeni i Farkës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate