Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 67 m² 72.000 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 72.000€
, Rruga Tefta Tashko
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 67 m² 72.000 Euro (Rruga Tefta Tashko)

, Rruga Tefta Tashko
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 67 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni ndenjes me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-tefta-tashko-tirane/

ID: 35453

 • Address Rruga Tefta Tashko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate