Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 67 m² 68.000 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 68.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 67 m² 68.000 Euro (Rruga Tefta Tashko)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 67 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni ndenjes me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Tefta Tashko, Tiranë

ID: 35453

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate